W sobotę 8 czerwca Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej otworzyła swoje drzwi dla obecnych i przyszłych studentów. To było wyjątkowe święto, gdyż obchodzone w 10-tą rocznicę powstania uczelni. Szkoły, która na trwale wpisała się w bogatą ofertę dydaktyczną miasta st. Warszawy, ale nie tylko. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasz potencjał naukowo-badawczy: profesjonalne laboratoria, sale i pracownie dydaktyczne, profesjonalną kadrę wykładowców. Wyjątkową atmosferę panującą w szkole postaraliśmy się przybliżyć recitalem wspaniałych gwiazd, a także artystów naszej szkoły. Ten przepiękny, słoneczny dzień umilili nam: piosenkarka estradowa Marlena Drozdowska(znana z takich utworów jak „Radość o poranku”, „Bajadera plaża” czy „Mydełko Fa” i aktorka i piosenkarka Katarzyna Jamróz (laureatka Grand Prix XIV Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gwiazda kabaretu Loch Camelot czy Piwnicy Pod Baranami, znana z „Pożegnania z Marią” i seriali „Marzenia do spełnienia”, „Na dobre i na złe”, „Kryminalni”) z repertuarem Edith Piaf. Uzdolnienia muzyczne zaprezentowali nasza nauczycielka języka hiszpańskiego Agnieszka Tomala w akompaniamencie Michała Rosińskiego (artysty plastyka, informatyka i muzyka) oraz uczennica 2 klasy Liceum Ogólnokształcącego Iwona Miś(brązowa medalistka Mistrzostw Polski w judo i solistka chóru Belcanto). Część muzyczną dopełniła niezwykle piękna i równie „gorąca” wystawa prac fotograficznych „Ogień i woda”, udostępniona nam dzięki uprzejmości autora Mariana Modzelewskiego, dedykowana środowiskom strażackim oraz reprezentantom służb ratowniczych. Goście mogli również posmakować przygotowanego poczęstunku z grilla czy dietetycznych owoców sezonowych.

W imieniu Założycielki i władz uczelni dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, miłe słowa uznania, dobre rady i przede wszystkim za dobry humor i pozytywną energię. W planach mamy jeszcze inne ciekawe działania i spotkania, o których będziemy informowali.

Do następnego razu.