Menu

Zapraszamy na spotkanie poświęcone tematowi:

STUDIA Z ZAKRESU EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ

26 stycznia 2019 rok (sobota)

Godz. 10.00-12.00

Miejsce: Szkoły Beaty Mydłowskiej, przy ul. Kaleńskiej 3, w Warszawie

 

Rok akademicki 2018/2019 jest ostatnim rokiem akademickim, w którym zgodnie z obecnymi przepisami można rekrutować i ukończyć na kierunku Pedagogika studia uzupełniające magisterskie w specjalności Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna!

W związku z wejściem w życie 1 października 2018 roku nowej ustawy prawo o szkolnictwie wyższym i nauce od roku akademickiego 2019/2020 niemożliwe będzie studiowanie na kierunku pedagogika o specjalności w zakresie Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Studia z zakresu Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej stają się jednolitymi studiami magisterskimi (5‑cio letnimi), niemożliwe też będzie ukończenie studiów magisterskich (II stopnia) w tej specjalności.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości odpowiadając na potrzeby rynku pracy otwiera rekrutację na semestr letni roku akademickiego 2018/2019 (zajęcia od lutego 2019) na studia II stopnia (uzupełniające magisterskie) na kierunku Pedagogika w specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Studia II stopnia (uzupełniające magisterskie) na kierunku PEDAGOGIKA

Studia uzupełniające magisterskie w 1,5 roku zamiast 2 lat (po licencjacie z pedagogiki oraz dla posiadających kwalifikacje pedagogiczne)

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
pl_PL
en_GB pl_PL