Menu

O Uczelni

Uczelnia Społeczno Medyczna w Warszawie wpisana jest do rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod numerem 358.

Uczelnia Społeczno Medyczna jest uczelnią niepubliczną utworzoną na podstawie pozwolenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 10 czerwca 2009 roku. Jej założycielem jest Pani dr Beata Mydłowska. Od samego początku swojego istnienia uczelnia funkcjonuje w Warszawie, na Pradze Południe przy ulicy Kaleńskiej 3.

Kształcenie w Uczelni Społeczno Medycznej odbywa się na kierunkach:

Administracja | Dietetyka | Kosmetologia | Pedagogika

W uczelni prowadzone są także studia podyplomowe.

 

Uczelnia jest aktywna w sferze pracy naukowo – badawczej i wydawniczej. Organizowane są w niej konferencje naukowe z zakresu nauk medycznych i społecznych oraz interdyscyplinarne. Wydawane są „Zeszyty Naukowe Uczelni Społeczno Medycznej”, a także inne publikacje naukowe,

Zajęcia w Uczelni Społeczno Medycznej prowadzone są w odpowiednio zaopatrzonych w sprzęt i pomoce dydaktyczne pracowniach, laboratoriach oraz salach dydaktycznych i wykładowych. Studenci podczas zajęć praktycznych mają dostęp do nowoczesnego sprzętu,  znajdującego się w poszczególnych pracowniach specjalistycznych. Sale dydaktyczne są wyposażone w sprzęt multimedialny i tablice interaktywne. Niezwykle istotna w programie edukacyjnym Uczelni są zajęcia praktyczne oraz nauka języków obcych, dlatego studenci mogą się u nas uczyć: j. angielskiego, j. niemieckiego, j. hiszpańskiego lub j. rosyjskiego.

Studia w Uczelni Społeczno Medycznej są płatne. Studenci mogą jednak wnosić opłatę za naukę nawet w kilku dogodnych dla siebie ratach. Studenci (po spełnieniu warunków) otrzymują stypendia socjalne, naukowe, sportowe, dla studentów niepełnosprawnych. Budynki są objęte systemem monitorowania, co podnosi poziom bezpieczeństwa.

Dlaczego my?

Lat doświadczenia

Publikacje naukowe

Stałych wykładowców

Aktywnych studentów

To tylko kilka najważniejszych liczb. Warto wiedzieć, że WSP to uczelnia o stabilnej pozycji, ciekawym dorobku naukowym, z tradycjami, o niezwykle liberalnym podejściu do spraw światopoglądowych.

Nie czekaj na lepszy moment! Rozpocznij rekrutację już dziś!

PARTNERZY

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
pl_PL
en_GB pl_PL